Jdi na obsah Jdi na menu
 


Projekty na kterých se podílelo/podílí OSPW

 

1. Bílá pastelka

Rozhodli jsme se podpořit tuto charitativní sbírku pro nevidomé 15. října v roce 2008. Dostali jsme celkem 100 pastelek a měli jsme tři hodiny na prodej po městě. Dokázali jsme to, co nikdo nečekal, prodali jsme všech 100 pastelek a získali pro charitu více než 2tisíce korun ! Udělalo nám to velkou radost, i když jsme za to nic nedostali, protože jsme to nedělali pro sebe, ale pro ty, kteří nemají takové štěstí jako my. VIDEO ZDE !

 

Obrazek

 

2. Fraktura lebky

Nyní budou následovat jen "hudební" projekty. Nejstarší je cross-overová skupina Fraktura Lebky, členové jsou paWlik a Thomas. Složili jsme několik textů a dvě písně jsme dokonce naživo zarapovali na jedné oslavě s přáteli. Na youtube je umístěno video z naší první a poslední  ZKOUŠKY a také video, kde promlouváme lidem do srdcí. Máme taky profil na bandzone.cz

Obrazek

3. Pečivo crew

Stejná sestava jako Fraktura lebky, dá se říci, dceřinná kapela Fraktury, ale jiný styl. Tato kapela není cross-over, ale opravdový HIP HOP. Nikdy neměla zkoušku, ani koncert. Členové jsou stále stejní, ale v této skupině (crew) jsou pod přezdívkami MC Chleba (paWlik) a MC Rohlik (Thomas).

 

Obrazek

 

4. North Academy Crew (N.A.C.)

Náš nejmladší hudební projekt a také nejúspěšnější. Členové jsou paWlik (rap), Thomas (rap), Beňo (rap) a DJ Bitch (dj). Dali jsme se dohromady kvůli Vánoční akademii na naší škole. Představili jsme se jednou písní, která měla velmi dobrý ohlas, a tak z původního plánu, že to bude naše první a poslední vystoupení sešlo a pokračujem dále. Video ze zatím posledního vystoupení NAC je zde.

 

Obrazek